Пожалуйста поможіть .потрібно скаласти гумореску на тему"як поводитися на уроці" вона повина бути смішноюпожалуйста дуже прошу зарання спасіба

Пожалуйста поможіть . потрібно скаласти гумореску на тему"як поводитися на уроці" вона повина бути смішною пожалуйста дуже прошу зарання спасіба
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пиши не так як ти написала  пожалуйста дуже прошу зарання спасіба а так спілкуйся українською будь ласка дуже прошу завчасно дякую