Пожалуйста сделайте диалог на 12 реплик про новій год или про любой зимний праздник!!!! НА УКРАИНСКОМ! СРОЧНО!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Подружка дзвонить своєму приятелеві .
-Привіт , Артем!
-Привіт,Діано !
-Як в тебе справи?Що робиш ?
-Добре ! а ти як ?Я розмовляю з мамою про Китайський новий рік .
-Втомилася після сьогоднішнього шкільного дня . О,це цікаво !Росповіси мені ?
-Тобі треба відпочити , попий чаю . Слухай , Китайський новий рік після 1911 року почали називати "Святом весни " . Це свято с давніх-давен є головним і найбільш довгим святом Китаю . Також часто Китайський новий рік іноді назівають "місячним новім роком "
-Ух , ти . Твоя мама мабудь багато читала про це .
-Так , вона любить читати , а ще ій дуже подобаються новорічні свята ! а найбільше їй припало до душ Різдво .
-О,мені також воно дуже подабається ! Це свято супроводжує якесь чарівне почуття!
-Згоден !
-Добре , Артеме , бувай . Я буду пити чай та буду відпочивати , потом спитаю про Китайський новий рік у своїх батьків!
-Розповіш мені ?
-Авжеж!