Пожалуйста соедините по смыслу слова!! (To) walk - skills (To) provide - hiking (To) develop - first aid (To) cook - on foot (To) go - our dog (To) travel - the meals

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
To walk on foot To develop skills To provide first aid To cook the meals To go hiking (To travel  our dog??) Путешествует наша собака? На счет этого не знаю...