Пожалуйста выручите меня у меня завтра олимпиада по казанскому составьте пожалуйста диалог пять или шесть вопросов на тему моя школа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сенің мектебін қандай? -Менің мектебім меніңше өте керемет Саған мектепке бару ұнайма? -Иә , Себебі білім адамға өте маңызды Мектепте сен білім аласын ба ? - Иә,аламын Сен Мектептегі ережені сақтайсын ба ? - Иә , Себебі өзіңді дұрыс ұстау керек Мектеп сені неге үйретеді? - Мектеп мені тәртіпке үйретеді