Пожалуйста,помогите написать сочинение на любую из тем: 1.Лист Павлуші або Яві із повісті "Тореадори з Васюківки" 2.Виховання в собі позиитивних рис характеру на основі повісті "Тореадори з Васюківки" 3.Продовженя повісті "Торе...

Пожалуйста,помогите написать сочинение на любую из тем: 1.Лист Павлуші або Яві із повісті "Тореадори з Васюківки" 2.Виховання в собі позиитивних рис характеру на основі повісті "Тореадори з Васюківки" 3.Продовженя повісті "Тореадори з Васюківки"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ява та Павлуша ви друзі не розлий-вода! Ви підтримували одне одного в складні хвилини, витримували тортури разом, не зважаючи ні на, що! Бажаю вам ще більше креативу, запальних ідей і міцної дружби!