Пожайлуста мне нужна твоя помощь)))Визначте яку масу має дубова балки площею поперечного перерізу 0.04м у квадраті завдовжки 200см,якщо густина дуба 0.8г/см у кубіпомогаем=).очень надо

Пожайлуста мне нужна твоя помощь)))Визначте яку масу має дубова балки площею поперечного перерізу 0.04м у квадраті завдовжки 200см,якщо густина дуба 0.8г/см у кубі помогаем=).очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]S=0,04[/latex] м[latex] ^{2} [/latex] [latex]l=200 [/latex] см=0,2 м ρ= 0,8 г/см[latex]^{3} [/latex]= 800 кг/м[latex] ^{3} [/latex] m-? ρ=[latex] \frac{m}{V} [/latex] m=ρV V=[latex]Sl[/latex] m=ρS[latex]l[/latex] m=800*0,04*0,2=6,4 (кг).