Позитивні і негативні риси фізико-географічного положення україни?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
позитивні: 1. Входить до Європи 2. Транзитна держава 3. Багаті на деякі корисні копалини 4. Розташована в центрі Європи 5. Вихід да 2х морів 6.Одна з найбільших країн Європи 7.Спріятливі умови для життя і господарства  Негативні 1.Маленька часина Азовського моря 2.Має суперечки з Росіею 3. Вибух на АЕС 4. Вируб лісів написала не много, но мне на уроке хватила, как раз)