Позитивний и негативний вплив людини на наземне-повітряне середовище життя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перед усім людством стоїть найважливіше завдання - збереження різноманіття всіх організмів, що живуть на Землі. Всі види (рослинність, тварини) тісно взаємопов'язані. Знищення навіть одного з них призводить до зникнення взаємопов'язаних з ним інших видів. З того самого моменту, як людина придумав знаряддя праці та став більш-менш розумним, почалося його всебічний вплив на природу планети. Чим більше розвивалася людина, тим більший вплив він чинив на навколишнє середовище Землі. Яким чином людина впливає на природу? Що є позитивного і що негативне?