Познач, коли в безсполучниковому реченні ставиться кома. А коли друга частина БСР розкриває, пояснює або доповнює зміст першої частини в цілому чи одного з її членів; Б коли частини БСР означають одночасність дій або їхню пос...

Познач, коли в безсполучниковому реченні ставиться кома. А коли друга частина БСР розкриває, пояснює або доповнює зміст першої частини в цілому чи одного з її членів; Б коли частини БСР означають одночасність дій або їхню послідовність і тісно пов’язані між собою за змістом; В коли перша частина БСР виражає умову або час того, про що говориться в другій частині; Г коли частини БСР рівноправні, незалежні, поширені, мають усередині розділові знаки та далекі за змістом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б коли частини БСР означають одночасність дій або їхню  послідовність і тісно пов’язані між собою за змістом;