Познач корінь і закінчення у словах :радість сум . сухий мокрий .добро зло . ранок вечір .мир війна .холод тепло .ніч день .південь північ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радість - рад корінь, нульове закінчення; сум - сум корінь , нульове закінчення; сухий - сух корінь, ий закінчення; мокрий - мокр корінь, ий закінчення; добро - добр корінь, о закінчення; зло - зл корінь, о закінчення; ранок - ранок корінь, нульове закінчення; вечір - вечір корінь, нульове закінчення; мир - мир корінь, нульове закінчення; війна - війн корінь, а закінчення; холод - холод корінь, нульове закінчення; тепло - тепл корінь, о закінчення; ніч - ніч корінь, нульове закінчення; день- день корінь, нульове закінчення; південь - південь корінь, нульове закінчення; північ - північ корінь, нульове закінчення.