Познач рядок дієслів, які пишуться разом. а) не/долетіти, не/зізнатися, не/долити б) не/добачати, не/навидіти, не/покоіітися в) не/зуміти, не/смакувати, не/дописати г) не/здужати, не/просити, не/дбати -------------------------...

Познач рядок дієслів, які пишуться разом. а) не/долетіти, не/зізнатися, не/долити б) не/добачати, не/навидіти, не/покоіітися в) не/зуміти, не/смакувати, не/дописати г) не/здужати, не/просити, не/дбати ----------------------------------------------------- Спасибо! Дякую!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) всі пишуться разом