Познач у дужках вид речення розповідне.питальне .спонукальне.у кінці речення постав потрібний знак.Хто говорить той мало творить 2.хто з птахів співак3.як не вміешь то не знайдеш4.як гарно співае соловейко5.діти заспівайте піс...

Познач у дужках вид речення розповідне.питальне .спонукальне.у кінці речення постав потрібний знак.Хто говорить той мало творить 2.хто з птахів співак3.як не вміешь то не знайдеш4.як гарно співае соловейко5.діти заспівайте пісню веселеньку6.коли нам весело бувае7.соловей троянду любить а людина Вітчизну8.любіть украіну у сні й наяву8.вийшли в поле косарі 9.коси косо поки роса 10.вийди вийди сонечку 11.татку в цій річці е риба12.що маеш робити роби сьогодні13.що росте до гори коренгем14.який сава така й слава14.яка прекрасна рідна мова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)розповідне(.) 2)питальне(?) 3)розповідне(.) 4)розповідне(.) 5)спонукальне(!) 6)розповідне(.) 7)розповідне(.) 8)розповідне(.) 9)розповідне(.) 10)розповідне(.) 11)питальне(?) 12)спонукальне(.) 13)питальне(?) 14)розповідне(.) 15)розповідне(!)