Позначить суфикси в словах Безсонний . Манюсiнький.Рiднесенький.Украiнський.Лiкарський.Срiбненький.Зимонька.Розписка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безсонний (суфікс н), манюсінький (суфікс юсіньк), ріднесенький (суфікс есеньк), український (суфікс ськ), лікарський (суфікс ськ), срібненький (суфікс еньк), зимонька (суфікс оньк), розписка (суфікс к).