Позначити корінь і префікс в словах вийшли. притомилися. захотілося. розгрібати. напилися, відпочили
Ответ(ы) на вопрос:
вийшли))кор. ий)))преф. в!!! притомилися)) кор. томи ))) преф. при))
вийшли (корінь йшли, префікс, вий) притомилися(корінь томил., префікс при, то) захотілося(корінь хот, префікс за) розгрібати(корінь гріб, префікс роз) напилися(корінь пил,префікс на) відпочили(корінь поч. префікс від)