Позначте логічний ланцюжок,що об'єднує західноукраїнських просвітителів першої половини XIX століття а)Подолинський,Вагилевич,Куземський б)Шашкевич,Левицький,Лучкай в)Шашкевич,Головацький,Вагилевич г)Снігурський,Яхимович,Могиль...

Позначте логічний ланцюжок,що об'єднує західноукраїнських просвітителів першої половини XIX століття а)Подолинський,Вагилевич,Куземський б)Шашкевич,Левицький,Лучкай в)Шашкевич,Головацький,Вагилевич г)Снігурський,Яхимович,Могильницький
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь: в............................................