Позначте правильні твердження знаком "+" а неправильні "-" А. Хижі тварини регулюють чисельність популяцій видів-жертв Б. У зграї сарани кожна особина посідає певне ієрахічне місце В. Вовк-шкідлива тварина, яку слід знищувати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
+ А. Хижі тварини регулюють чисельність популяцій видів-жертв + - Б. У зграї сарани кожна особина посідає певне ієрахічне місце - - В. Вовк-шкідлива тварина, яку слід знищувати