Позначте рядок, у якому всі словосполучення за будовою прості: А буду крізь сльоз

Позначте рядок, у якому всі словосполучення за будовою прості: А буду крізь сльози сміятись, працювати напружено, мокрий від дощу; Б пропустити через хворобу, поезії Лесі Українки, написати листа товаришеві; В сузір’я Чумацький Шлях, буду вивчати наполегливо, живе близько від мене; Г вивчати протягом року, виростити в саду, запропонувати цікаві ідеї; Д Зовсім незважаючи на негоду, захоплюватися сучасною поезією, рідна мова.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пропустити через хворобу, поезії Лесі Українки, написати листа товаришеві;