Позначте рядок, де немає зайвого слова а) безхмарний, безпідставний, безталанний, безтурботний б)приголосний, прикувати, приписка ,призвук в)погромник, податковий, подразливість, повоєнний г) хмарний, вареник, вентилятор, уч...

Позначте рядок, де немає зайвого слова а) безхмарний, безпідставний, безталанний, безтурботний б)приголосний, прикувати, приписка ,призвук в)погромник, податковий, подразливість, повоєнний г) хмарний, вареник, вентилятор, учитель
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за якою темою, критеріями?)