Позначте рядок, у якому всi слова вживаяться тiльки в множинi а) надра,терези,пригоди,молодь б) учнi,примхи,заздрощi,промiння в) Черкаси,посиденьки,прозаiки,дрiжжi г) ревнощi,ресурси,грощi,заручини. ПОМОГИТЕ ПЛИЗ !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) ревнощi, ресурси, грошi, заручини - ці слова вживаються тільки в множині. Щодо слова гроші можна заперечити, що існує слово гріш, але автор цього питання не це мав на увазі.
Гость
г) ревнощi,ресурси,грощi,заручини.