Позначте рядок, у якому всi слова вживаяться тiльки в множинi а) надра,терези,пригоди,молодь б) учнi,примхи,заздрощi,промiння в) Черкаси,посиденьки,прозаiки,дрiжжi г) ревнощi,ресурси,грощi,заручини. ПОМОГИТЕ ПЛИЗ !
Позначте рядок, у якому всi слова вживаяться тiльки в множинi
а) надра,терези,пригоди,молодь
б) учнi,примхи,заздрощi,промiння
в) Черкаси,посиденьки,прозаiки,дрiжжi
г) ревнощi,ресурси,грощi,заручини.
ПОМОГИТЕ ПЛИЗ !
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) ревнощi, ресурси, грошi, заручини - ці слова вживаються тільки в множині.
Щодо слова гроші можна заперечити, що існує слово гріш, але автор цього питання не це мав на увазі.
Гость
г) ревнощi,ресурси,грощi,заручини.