Позначте знаком "+"  правильні твердження про воду, знаком "- " -- непрвильніА. Найкращий розчинник серед загальновідомих рідинБ. Має низьку теплоємність і водночас низьку для рідин теплопровідністьВ. Є середовищем перебування ...

Позначте знаком "+"  правильні твердження про воду, знаком "- " -- непрвильні А. Найкращий розчинник серед загальновідомих рідин Б. Має низьку теплоємність і водночас низьку для рідин теплопровідність В. Є середовищем перебування багатьох організмів Г. Є основним засобом пеесування речовин в організмі Д. Основне середовище, де протікають хімічні реакції Е. Сама безпосередньо не бере участі в хімічних реакціях, що протікають в організмах Є. Практично не стискається, що дуже важливо для надання форми соковитим органам і тканинам.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. + Б.- В. + Г. + Д. + Е. - Є.-