ППППППППППППППППППППППППППООООООООООООООООООООООООООМММММММММММММММММММММММОООООООООООООООООООООООГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!...
ППППППППППППППППППППППППППООООООООООООООООООООООООООМММММММММММММММММММММММОООООООООООООООООООООООГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Підготуйте перелік питань що вас цікавлять пов'язаних з функціями які виконує орган опіки та піклування
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Яку роботу виконують органи опіки?
2) З якого віку можна стати опікуном?
3) Можуть вилучити з сім'ї дітей, чиї батьки п'ють, але багато заробляють?