ППППППППППППППППППППППППППООООООООООООООООООООООООООМММММММММММММММММММММММОООООООООООООООООООООООГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!...

ППППППППППППППППППППППППППООООООООООООООООООООООООООМММММММММММММММММММММММОООООООООООООООООООООООГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Підготуйте перелік питань що вас цікавлять пов'язаних з функціями які виконує орган опіки та піклування
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Яку роботу виконують органи опіки? 2) З якого віку можна стати опікуном? 3) Можуть вилучити з сім'ї дітей, чиї батьки п'ють, але багато заробляють?