Правільне речення: Лісовим, їжу, мешканцям, знайти, важко, взимку. Люди, на, приходя?

Правільне речення: Лісовим, їжу, мешканцям, знайти, важко, взимку. Люди, на, приходя??ь, допомогу, їм. Розкладають, сіно, на, овочі, вони, галявинах, та. Довірливо, їдальні, звірі, відвідують, такі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лісовим мешканцям взимку важко знайти їжу.Люди приходять їм на допомогу.Вони розкладають на галявинах сіно та овочі.Довірливі звірі відвідують такі їдальні