Правильно писати ці та інші слова допоможе орфографічний словник. Р..корд, р..месло, р..монт, репродуктор, республіка, р..дактор, р..візор, директор.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рекорд, ремесло, ремонт, репродуктор, республіка, редактор, ревізор, директор.
Гость
рекорд, ремесло, ремонт, репродуктор, республіка, редактор, ревізор, директор