ПРАВОПИС ЧАСТКИ НЕ Частка НЕ пишеться разом 1.Якщо слово без НЕ не вживається (невістка,недбалий,неволити,негайно) 2.Якщо з НЕ утворюється слово з протилежним значенням (недруг-ворог;неволя-рабство). 3.З префіксом НЕДО (недогля...

ПРАВОПИС ЧАСТКИ НЕ Частка НЕ пишеться разом 1.Якщо слово без НЕ не вживається (невістка,недбалий,неволити,негайно) 2.Якщо з НЕ утворюється слово з протилежним значенням (недруг-ворог;неволя-рабство). 3.З префіксом НЕДО (недогляд,недобачити,недовиконаний). 4.Якщо дієприкметник не має пояснювальних при собі слів (нерозроблені питання),але не розроблені НІКИМ питання –вжили пояснювальне слово –вже пишемо НЕ окремо. ЧАСТКА НЕ пишеться окремо 1.З усіма частинами мови при ЗАПЕРЕЧЕННІ (він мені не брат,не співає,не пишучи,не близько,не синій,не два,не такий,проблеми не вирішені-дієприкметник є присудком. ЗАВДАННЯ. Написати без дужок. Наперед (не)вода риби (не) лови. 2.Під березою ожив (не)видимий струмок. (Не)здужає Катерина,ледве-ледве дише…4.Сині фіалки (не)сміло витиналися з землі. 5.(Не)легко йти вгору,але як багато видно з вершини.6.Юрій був вражений досі (не)баченою картиною Дніпра.7.Поруч зі столом стояло (не)заслане ліжко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Наперед невода риби не лови. 2. Під березою ожив невидимий струмок. 3. Нездужає Катерина, ледве-ледве дише… 4. Сині фіалки несміло витиналися з землі. 5.Нелегко йти вгору,але як багато видно з вершини. 6. Юрій був вражений досі небаченою картиною Дніпра. 7. Поруч зі столом стояло незаслане ліжко.