Представь что ты получил письмо то Ларри. прочитай его и напиши ответ. напиши о себе и ответь на вопросы ларри. используй письмо ларри в качестве образца. My name is Larry. I'm nine.I've got dark hair and brown eyes. I can j...

Представь что ты получил письмо то Ларри. прочитай его и напиши ответ. напиши о себе и ответь на вопросы ларри. используй письмо ларри в качестве образца. My name is Larry. I'm nine.I've got dark hair and brown eyes. I can jump, run and swim. My favourite food is ice cream. My favourite toy is a toy soldier. l've got a sister, Lulu. She' s five. She's got red hair and green eyes. What can you do? What's your favorite food? What's your favorite toy? Have you got a brother or a sister?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Larry! My name is Sveta, I am 11. I have got fair hair and blue eyes. I can jump, run and swim too.  I can speak Spanish! My favourite food is pizza. My favourite toy is my big blue and pink ball. I have got a brother. He is eight. His name is Leonid. He has got brown hair and brown eyes.