При ізобарному розширенні газу здійснили роботу 120 Дж. Яким був тиск, якщо об'єм змінився на 0,2 м(3)?
При ізобарному розширенні газу здійснили роботу 120 Дж. Яким був тиск, якщо об'єм змінився на 0,2 м(3)?
Ответ(ы) на вопрос:
Дано:
А=120 Дж
dV=0,2 м^3
p=сonst
p-?
Решение:
A=p*dV=> p=A/dV
p=120/0,2=600 Па
Ответ: p=600 Па
Не нашли ответ?
Похожие вопросы