При ізохорному процесі абсолютна температура в ізольованій посудині зменшилася . Як змінилася за цих умов тиск газу р  і концентрація молекул nа) р і n збільшилисяб) р і n зменшилися в)р збільшилося n зменшилосяг)р - зменшилося...

При ізохорному процесі абсолютна температура в ізольованій посудині зменшилася . Як змінилася за цих умов тиск газу р  і концентрація молекул n а) р і n збільшилися б) р і n зменшилися в)р збільшилося n зменшилося г)р - зменшилося n -не змінилося
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
При ізохорному процессі ми користуємося законом Шарля [latex]\frac{p_1}{T_1}=\frac{p_2}{T_2}[/latex] Саме з нього ми бачимо, що при зменшенні абсолютної температури газу, тиск газу теж зменшується. Концентрація молекул в газі не змінюється, тому що газ залишився той самий, що й був на початку задачі. Звідси виходить, що єдиним правильним варіантом відповіді може бути і є варіант Г)