При помощи дополнительной литературы или интернета подготовь сообщение об одном из домашних сельскохозяйственных животных

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Корова - дуже шляхетна тварина , причому вельми чуйне на ласку і хороший догляд. Її по праву називають годувальницею селянської сім'ї. Одна корова при річному удое 3000 - 3500 кг молока забезпечує потребу в молоці і молочних продуктах сім'ю з семи осіб . Крім цього , власник може здавати надлишки молока державі , відгодувати теляти на м'ясо , або за договором здати телицю господарству. Все це додатково дасть власнику відповідний дохід . Корова в середньому живе 18-20 років. Для молочних цілей вважається вигідним тримати корову 10-13 років , так як після 10 лактації у неї знижується плодючість і надій . Телиць случают у віці 1,5 року при живій вазі 320 - 350 кг. Стельность триває в середньому 285 днів . У рік , як правило , корова приносить одного теляти. Бувають випадки народження двійнят . На відміну від свині , у якої однокамерний шлунок , у великої рогатої худоби він чотирикамерний . Завдяки цьому він краще перетравлює грубі корми (сіно , солому та ін.) Жива маса корови - 320-650 кг. У світі налічується до 400 порід великої рогатої худоби. За господарсько- корисними якостями вони діляться на молочні , молочно- м'ясні та м'ясні . У нашій країні розводять більше 50 порід великої рогатої худоби. Серед них найбільше значення придбали такі породи , як симентальська і чорно -ряба . Інші породи великої рогатої худоби розводять поки зонально.  )