Причинами уродженої сліпоти можуть бути аномалії кртшталика та рогівки ока. Ці аномалії передаются як рецесивні ознаки. А. Яка ймовірність народження сліпої дитини в сім'ї, в який батько сліпий внаслідок аномалії кртшталика, а...

Причинами уродженої сліпоти можуть бути аномалії кртшталика та рогівки ока. Ці аномалії передаются як рецесивні ознаки. А. Яка ймовірність народження сліпої дитини в сім'ї, в який батько сліпий внаслідок аномалії кртшталика, а мати - внаслідок аномалії рогівки, за другим геном вони нормальні та гомозиготні? В. Яка вірогідність народження сліпої дитини в сім'ї, де батько та мати здорові, але гетерозиготні за генами аномалії кртшталика та рогівки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не понимать по украински