Причини братовбивства в повісті Ольги Кобилянської "Земля" або Образи Івана й Марічки як втілення ідеї незнищеності кохання. Надо на завтра,помогите
Причини братовбивства в повісті Ольги Кобилянської "Земля"
або
Образи Івана й Марічки як втілення ідеї незнищеності кохання.
Надо на завтра,помогите
Ответ(ы) на вопрос:
Причинами братовбивстава в повісті О.Кобилянскьої є заздрість Сави,що Михайлові могла дістатися земля,а не йому.те ще й Рахіра підмовила Саві на вбивство,бо сама вважала,як же це жити без земля.Бо земля годувальниця.
А от втілення образу Івоніки й марічки напевне в тому,что вони разом пройшли все життя.І разом працювали на землі.Земля їх ніби об`єднувала.
Я вважаю так.