Придумати акровірш на ім'я Діма(або Дмитро)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогами ходить  І пливе по річкам Маршрути долає А людям годить
Гость
Дмитрий,живе в Києві.                                                                                                            І знання він добавляє                                                                                               Матуся здавно його хвалить                                                                                                  А сестричка його пітримає