Придумати кінцівку до оповідання "Лось" (мені на завтра)!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після цієї події діти пішли до заповідника  та розповіли все охоронцю. Охоронець заповідника сказав : - Приведіть свого дядька сюди. Діти привели дядька до заповідника.Дядька посадили у в*язницю. А діти дуже довго пам*ятали цього Лося.Зі словами: Ти будеш жити у наших серцях завжди!