Придумати власне закінчення оповідання " жага до життя " починаючи зі слів " Через три тижні , лежачи на койці ... "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Через три тижні, лежачи на койці головний герой ( непам'ятаю як звати) все ще крав з запасів їжі корабля припаси. Але вже на так як з самого початку коли його витягли голодним, холодним в ранах на палубу. Через декілька тижнів старий вже пристосував до звичайного життя але завжди протягом життя залишав якусь їжу позапартійний P.S коми так і не навчилася розтавляти. Вибачте, що без ком