Придумай рассказ о предстоящих каникулах в волшебной стране.Воспользуйся планомWe will go to fairy land in....It will be.... We will live in.......There will be a bedroom in our house.We will haveTV,......... in our room.We Wil...

Придумай рассказ о предстоящих каникулах в волшебной стране.Воспользуйся планом We will go to fairy land in.... It will be.... We will live in....... There will be a bedroom in our house.We will have TV,......... in our room. We Will play ....... Lets go to fairy land together!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.in summer August 2.hot 3.we will have предметы волшебные 4.игры в которые можно поиграть в волшебной стране  напремере придумай что нибудь своё.