Придумай себе английское имя и фамилию,реши,где ты живешь и чем занимаешся. Расскажи о себе. ( повествование должно идти от девочки,которой 8 лет ).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello! My name is Alma Rose. I'm 8 years old. I live inn England. I like to dance and sing. I'm really good at singing. I go to school. I really like to learn in school.I have mom, dad and little sister. My moms name is Sara. She is a doctor. My dad's name is Den. He is a manager. My little sister name is Helena. She is 5 years old. She goes to kindergarten.