Пригадай, за якими ознаками вчені поділили слова на частини мови. — Що ти знаєш про іменник? — Чи завжди рід іменників у російській та українській мовах збіга­ ється? Назви іменники, які в українській мові мають інший рід. — Чи...

Пригадай, за якими ознаками вчені поділили слова на частини мови. — Що ти знаєш про іменник? — Чи завжди рід іменників у російській та українській мовах збіга­ ється? Назви іменники, які в українській мові мають інший рід. — Чи завжди іменники збігаються за числами? Скажи, в якому числі завжди вживаються іменники колосся, волосся, листя. Адвері? — Чи пам’ятаєш ти, що таке відмінювання? Скільки відмінків є в українській мові? Як вони називаються? — Який із відмінків не має питань? — Що треба пам’ятати, щоб не плутати давальний і місцевий від­ мінки іменників? — Пригадай, які іменники в орудному відмінку мають закінчення -ою, які — ею, а які — є/о? — Яке явище відбувається в іменниках з основою на [г], [к], [х], якщо вони вживаються в місцевому й давальному відмінках
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Життя-жизнь Зошит -тетрадь Квітка-цветок Стілець-табуретка