Пригадайте як відбувається купівля наприклад книги(відео-диска)в магазині та дайте відповіді на запитання :хто є сторонами такого договору про що сторони мали домовитися щоб договір уважався укладеним як називається такий договір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Договір купівлі-продажу. За договором купівлі-продажу одна сторона (Продавець) передає або зобовязується передати майно (товар) у власність другій стороні (Покупцеві), а покупець приймає або зобовязується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. Договір вважається укладеним, якщо сторони досягли усіх істотних умов: предмет договору (товар, майно, тощо); ціна договору; строки виконання умов договору; кількість та якість товару; строки повернення товару, тощо. Загальні положення про купівлю-продаж містяться в Главі 54 Цивільного кодексу України.