Пригадайте яку-небудь цікаву ситуацію спілкування зі свого життя. Опишіть її.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Євген. Де твая мама? -Привіт, Оксано. Я не знаю . Мабуть десь заховалася. -Ви в хованки гуляєте? --Мабуть. -Тоді давай шукати твою маму. -Євген, дивись, хто йде!  - Матуся, матуся! -Оксано, дякую, що приглянула за Євгенком. А ти ,Євгенку, більше не втікай.