Прикладаючи горизонтальную силу 50H поверхню стола протягли з незминеваною швидкістю вантаж.При цьому було виканоно работу 150Дж. який шлях продалав вантаж. Решение помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: F = 50 H         A = Fs A = 150 Дж    s = A/F s - ?               s = 150/50 = 3                       [s] = Дж/Н = Н·м/Н = м                       Відповідь: s = 3 м