Прилади радіозонду , випущеного над Кримськими горами в стратосферу , зафіксували

Прилади радіозонду , випущеного над Кримськими горами в стратосферу , зафіксувалитемпературу -84 градуса. У цей час температура повітря на поверхні Землі становила +27 градусів на скільки градусів температура повітря на поверхні землі була вищою ,ніж у стратосфері?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
84+27=111° температура повітря на поверхні землі була вищою ,ніж у стратосфері на 111 °