ПРИМЕР Париж - Паризький Буг , Волынь ,чех, Золотоноша ,Киів ,Рига, Прага,запорі?

ПРИМЕР Париж - Паризький Буг , Волынь ,чех, Золотоноша ,Киів ,Рига, Прага,запорі??жя , овруч, гадяч,острог тоаариш ,козак пж помогите по примеру
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Буг- Бузький Волинь- Волинський Чех- Чешський Золотоноша- Золотоноський  Київ- Київський Рига- Ризький Прага Празький Запоріжжя запорізький овруч овруцький Гадяч гадяцький острог- остроський товариш товариський Козак козацький