Припустимо, що ви рухаєтеся по інерції на велосипеді, зі швидкістю 5 м/с. Ваша маса разом із велосипедом становить 70 кг. Ви нахиляєтеся і підхоплюєте рюкзак масою 10 кг що лежить на землі, продовжуючи рухатися в тому ж напрямі...

Припустимо, що ви рухаєтеся по інерції на велосипеді, зі швидкістю 5 м/с. Ваша маса разом із велосипедом становить 70 кг. Ви нахиляєтеся і підхоплюєте рюкзак масою 10 кг що лежить на землі, продовжуючи рухатися в тому ж напрямі. Якою буде ваша швидкість?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 v2 = 0, а  = v ' » 4,12 м/с.