Присмерком починають спускатись на землю ________ сніжинки. Спочатку їх небагато , а п

Присмерком починають спускатись на землю ________ сніжинки. Спочатку їх небагато , а потім більше і більше пурхає іх у _________ повітрі безшумно сідає на _________ мох , _________ листя, ________ гілки ялин.________ ковдра стелиться по землі слова для довідок : пухнаста,зелений, морозному,кудлаті,почорніле,лапаті. Поможіть пж даю 20 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-лапаті 2- морозному 3-зелений 4-почорніле 5-кудлаті 6-пухнаста