Пристосованість рослин до зменшення випаровування води листям проявляється: а) наявності великої кількості продихів на листках б) наявності на листках воскового нальоту в) здатності листків повертатися до світла г) здатності...

Пристосованість рослин до зменшення випаровування води листям проявляється: а) наявності великої кількості продихів на листках б) наявності на листках воскового нальоту в) здатності листків повертатися до світла г) здатності хлоропластів використовувати енергію світла.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь............. Б)