Привіт допоможіть мені скласти казку на тему "Зустріч з Вечором"( 3клач)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Одного разу я стояла на балконі і раптом заговорило     -у-у-у-у-у-у бубубубу     Я озирнулася і побачила як сідає сонечк і тут голос відповів      -Дівчинка-а-а-а, я Вечір Сходу і я прийшов сюди щоб загнати сонце за гори і ви,люди відпочили! Іди спати дівчинка, йди-і-і-і-і! я пождала трошки і мої очі стали закриватися! я поспішила додому і лягла на ліжко. я чула, як говорив Вечір       -Спи-і-і-і-і-і-і! закривай очі-а-а-а-аа-а-а-а!