Привіт Марійко! Маючи вільну хвилинку вирішила тобі написати листа.В мене все до?

Привіт Марійко! Маючи вільну хвилинку вирішила тобі написати листа.В мене все до??ре,ходжу до школи,получаю відмінні оцінки.Найбільше мені подобається урок інформатики,музики. В позаурочний час я відвідую заняття карате. А як твої справи в школі,які гуртки ти відвідуєш.Передавай вітання Марійці.Приїжджай до нас в гості,буду чекати з нетерпінням. 12,03,2013р. Твоя подруга Діана
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello,Marija! I have some free time now,so I have decided to write you a letter.I am OK,I go to school and get good marks.Best of all I like music and computer studing lessons.After classes a go to the karate circle.And what about your school life?What circles do you go to?Say "hello" to Marijka!Come to us,I`ll wait for you very much! 12.03.2013 Your friend Diana