Признаки приспособленности к жизни в воде и на земле у лягушек( в виде таблицы).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До  води: Між  пальцями   є  перетинки, які полегшують плавання. У них  зовнішне  запліднення На суходолі: З'являються легені, 3-х камерне  серце і друге коло кровообігу. Очі вкриті 3-ма повіками. З'явилося середне  вухо Шкіра виділяє  залози які захищають  від  пересихання. з'явилися слинні залози Більш  розвиненим є передній мозок і мозочок