Про який хімічний елемент йдеться, якщо він належить до 3 групи періодичної систем

Про який хімічний елемент йдеться, якщо він належить до 3 групи періодичної системи, а його відносна молекулярна маса вищого оксиду дорівнює 70
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если элемент находится в 3 группе, тогда высший оксид будет иметь формулу Е2О3. От сюда выходит, что масса Оксигенации в нем будет 16•3 = 48. Так как молекулярная масса оксида = 70, значит масса элемента будет равна (70-48) : 2 = 22:2 = 11. Это молярная масса Бора (В)