Про свою вулицю(Стахурського) текст5-7 речень допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона не дуже широка, але досить довга. З обох боків одно­ та двоповерхові приватні будинки, оточені садками. Оскільки це не центральна вулиця, то дорожній рух тут досить спокій­ ний. Ні трамваїв, ні автобусів, ні тролей­ бусів, тільки зрідка автомобілі проїж­ джають по вулиці час від часу. Це велика перевага — жити далеко від шуму автомобілів та вихлопних газів. Слід також додати, що вулиця знахо­ диться недалеко від станцій метро та тролейбусних зупинок. Вулиця від початку до кінця засадже­ на фруктовими деревами. Тому можна собі уявити, яка красива вулиця наприкінці квітня, на початку травня. Повітря сповнене ніжного запаху квітучих абрикосів, яблунь, слив, ви­ шень. Мешканці вулиці утримують її завж­ ди у порядку, що також дуже важ­ ливо. Є речі, до яких ми звикаємо: місто, вулиця, будинок. Але іноді, повертаючися після на­ пруженого дня додому, я милуюся красою моєї старої, але своєрідної вулиці.