Про универсиаду на казахском языке пару предложений написать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Универсиада - студенттик кыскы ойындар жарысы. Букил дуниежузинен келип катысады. Биыл бизде Алматы каласында отеди деп жоспарланды. Оган кыскы спорттын 13 туринен жарыстар отеди. Универсиаданын тумары ретинде сункар символы тандалды, ол дегенимиз жылдамдыкка, женилдикти, жениске деген кулшынысты бейнелейди.